בשורה ושמה 85% מימון

נשמע כמו חלום , מרגיש כמו עוד סיפור עם סוף עצוב אבל בפועל חי ,בועט ואמיתי לכל דבר .

כפי שידוע לנו הבנקים בישראל חיים תחת רגולציה קשוחה ומפוקחת ע"י בנק ישראל והמפקח על הבנקים .

נכון להיום ,ברכישת נכס ראשון ניתן לקבל משכנתא של 75% מימון , בנכס חליפי ניתן להגיע ל -70% מימון (וזה בתנאי שדיווחת במש"ח על נכס חליפי) ובשאר הנכסים מכאן והילך ניתן להגיע למקסימום 50% מימון .

לאחרונה נכנסו לתודעה שלנו לא מעט גופים פיננסיים שמאושרים לתת אשראי ע"י משרד האוצר , רק דבר אחד קטן /גדול מבדיל בניהם לבנקים והוא ,שהם לא נמצאים תחת הרגולציה של המפקח על הבנקים .

ולכן יש באפשרותם לנהל את הסיכונים שלהם לפי ראות עיניהם (כמובן שעיניהם פקוחות אבל לא תחת זכוכית מגדלת ).

אותם גופים לקחו צעד אחד קדימה את אפשרויות המימון שיש וזיהו כל מיני כשלים פיננסיים שבעיניהם יש בהחלט פתרונות יצירתיים ונכונים ללא מעט זוגות ומשקיעים .

רציתי למנות בפניכם כל מיני דוגמאות מעשיות לחלוטין שיש אפשרות פיננסית לבצע אותם גם ב- 85% מימון !

כולנו יודעים שרכישת דירה דורשת הון עצמי לא מבוטל שנחסך בעמל רב במשך שנים רבות. הרבה צעירים, זוגות ומשפחות אשר חולמים על הדירה המיוחדת , ואפילו כאלה שמרוויחים לא רע, מסיבות כאלו ואחרות, עדיין לא מצליחים להגיע לדירה ללא הון עצמי.

הסיבה לכך לרוב היא ברורה …זוג צעיר בתחילת דרכו , שהגיע ללא הון עצמי אבל עם המון יכולת ולא מעט רצון מנסה להדביק את הפער של ההון העצמי הדרוש לדירה הראשונה .

התסכול שהם חווים לראשונה מתחיל בכך שעד שהם היו מילימטר לפני השגת ההון העצמי , מחירי הדירות שוב עלו ושוב עלו והחלום לרכישת דירה לצערי הולך ומתרחק .

85% מימון לרכישת דירה וכל זה ,בפריסה ארוכה לעשרות שנים בדיוק אבל בדיוק כמו משכנתא רגילה .

אבל חשוב לי מאוד באותה הנשימה להגיד לכם למי זה מתאים ..

אותם זוגות צעירים בעלי משכורות גבוהות , עם התנהלות פיננסית תקינה , יכולת החזר ברורה והון עצמי נמוך בשלב הזה בחייהם , המודעה הזאת במיוחד בשבילכם .

זה לא סוד שהמצב הנוכחי הרגיש והבלתי יציב בשווקים הפיננסיים דוחף משקיעים ובעלי הון רבים להעביר את הכסף שלהם לאפיקי השקעה בטוחים יותר שהם כמובן בנדל"ן.

השקעה בנדל"ן היא אחד מאפיקי ההשקעה הבטוחים והיציבים ביותר שקיימים כיום.

זאת ועוד, לאור עליית המחירים המתמשכת והמצב השורר בשוק הנדל"ן בישראל ב-15-20 השנים האחרונות ובמיוחד בשנה האחרונה.

הסיכוי לירידת מחירים משמעותית בענף זה, נראית כמעט כבלתי אפשרית…

החלק המהותי הוא, שבסופו של דבר בהשקעות נדל"ן ניתן למנף את ההשקעה  בכספי משכנתא. והתשואה שאנו נקבל היא תהיה גם עבור ההשקעה של ההון העצמי שהשקענו וגם על כספי המשכנתא.

בסופו של דבר, ההשקעה שלנו תתחיל ותיגמר ביכולת  שלנו לממן עסקת נדל"ן .

תכניות מימון ייחודית תאפשר לכם לקחת משכנתא עד 85% מהנכס ולפרוס את המשכנתא אפילו לתקופה של 40 שנים או עד גיל 70 הנמוך מבניהם .

אז אם אתם לקוחות טובים שמחפשים את הדרך לפרוץ את מחסום ה "דרוך במקום" ,זה בדיוק המוצר לקחת אתכם לפחות צעד אחד קדימה בחיים

כמה מאתנו נמצאים בגלגל הלוואות שרק הולך וטופח עם השנים ?

אתם מתחילים את החודש , המשכורות נכנסות "כמו שעון" לחשבון ,אבל מהר מאוד אתם מבינים שתוך כמה ימים אתם בשעון חול .

"הלופ" הקבוע שלכם מגיע בול בזמן שאתם לא רוצים ונותן לכם להבין ששום דבר לא יכול להשתנות ככל הנראה .

מצב הרוח יורד , חוסר שינה בלילה , דאגות מההוצאה הקטנה שתתווסף לכם בהפתעה החודש ואפילו האירוע המשפחתי שככל כך חיכיתם לו הפך למאורע פיננסי .

זוגות יקרים , הלופ שאתם נמצאים בו לא חייב להמשיך ככה !

כיום ,יש אפשרות לפרוס לכם מחדש את כל ההתחייבויות שלכם ולהקטין לכם את ההחזר הקבוע למינימום שניתן כדי שתוכלו לראשונה בחייכם להסתכל בחשבון הבנק שלכם ולהבין שאפשר גם אחרת .

פריסת התשלומים יכולה להגיע גם עד 30 שנה. בנוסף , רוב הסיכויים שריבית על משכנתא היא זולה יותר מריבית על ההלוואות הקיימות שלכם .

חשוב שתבינו אם אתם צריכים ניתוח, אין שום סיבה בעולם שתשימו פלסטר.

לצבור ערמות של הלוואות ולחשוב שכולם נמצאים באותו המצב וזה הגיוני , זה לא מה שיעזור לכם. אז אם יש בידכם נכס שניתן למשכן והחלטתם שהגיע הזמן לעשות שינוי בהתנהלות הפיננסית ,זה הזמן .

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

חייגו אלינו לקבלת ייעוץ

דילוג לתוכן