כל מה שצריך לדעת על פתרונות אשראי לעסקים

פתרונות אשראי לעסקים נועדו לעזור לעסקים קטנים לקבל יותר מימון והזרמת תזרים מזומנים, כאשר אלו בדרך כלל כוללים הלוואות לטווח הקצר או הארוך יותר. הלוואות מסוג זה יכולות לשמש למגוון מטרות כולל סגירת חובות, חידוש מלאי עונתי, שיפוצים בנכס או לרכישת ציוד וסחורות.

במובנים רבים, פתרונות אשראי לעסקים הפכו בשנים האחרונות לחלק מהותי מהאקו-סיסטם הפיננסי. הם מסייעים לעסקים קטנים לקבל יותר מימון מבלי לפנות לבנקים ולמלווים, שאולי לא יספקו את התעריפים או התנאים הטובים ביותר בחלק מהמקרים.

עם הייצוג, הייעוץ והליווי של המומחים במרכז הישראלי לפיננסים, נחתור להשגת פתרונות האשראי הטובים ביותר לצרכים העסקיים שלכם.

להשיג את פתרון האשראי הנכון לעסק

אשראי הוא גורם מכריע בכל עסק. קו אשראי הולם מסייע לחברות להתפתח עסקית, לבנות את הפרופילים הפיננסיים שלהן ולנהל נכון את ההלוואות שלהן. יחד עם זאת, יכול להיות קשה למצוא את סוג הפתרון המתאים עבור החברה, מכיוון שיש כל כך הרבה אפשרויות זמינות.

החל מפתרונות אשראי בנקאיים, דרך פנייה לחברות מימון חוץ בנקאיות, ועד מלווים בריבית, הפתרונות הם רבים ולא כולם בהכרח לגיטימיים כמו שיטות אשראי אחרות. לכן חשוב לזכור, שבקשת אשראי לעסקים צריכה להתבצע אך ורק מול גופים מהימנים שאתם יודעים בוודאות כי ניתן להסתמך עליהם.

אשראי לעסקים: הלוואה בנקאית והלוואה חוץ בנקאית

פתרונות אשראי לעסקים מאפשרים לבעלי עסקים להשיג את המימון הדרוש, בשיטה יעילה ונוחה. בנקים מספקים הלוואות אך גם מלווים חוץ בנקאיים מציעים אפשרויות הלוואות. ההבדל העיקרי הוא, שהלוואה בנקאית היא הלוואה הניתנת על ידי בנק, בעוד שמלווים חוץ בנקאיים מספקים הלוואות שאינן בערבות הממשלה או הבנק.

הבדל ניכר נוסף הוא שהלוואות חוץ בנקאיות מציעות גמישות רבה יותר, וניתן להשתמש בהן למטרות רבות, כגון מימון מלאי, סילוק חובות או אפילו ביצוע השקעה בעסק שלכם, התרחבות עסקית וכולי.

בסופו של דבר, המערכת הבנקאית היא עדיין הגוף הפיננסי המוביל לקבלת הלוואה, אך יש חסרונות שמגיעים עם פנייה לבנקים, והחיסרון העיקרי הוא הריביות הגבוהות והדרישה לביטחונות.

דירוג אשראי וקבלת פתרונות אשראי לעסק

הקשר בין דירוג אשראי לקבלת פתרונות אשראי הוא, שככל שדירוג האשראי שלכם חיובי יותר, כך קל לכם לקבל הלוואה ובתנאיה הטובים ביותר. בדרך זו, דירוג האשראי יכול לשמש כאינדיקטור ליכולת שלכם לעמוד בהחזרים החודשיים לאחר נטילת ההלוואה.

דירוגי אשראי משמשים מלווים ובעלי עניין אחרים על מנת להעריך את הסיכון בהלוואת כסף לאדם פרטי או לעסק. דירוג האשראי משמש גם ככלי לקביעת זכאות להלוואות, כגון משכנתאות, הלוואות רכב והלוואות לסטודנטים, הלוואות לשיפוץ העסק, התרחבותו ועוד. בהיבט הזה, דירוג האשראי הוא מדד למידת הסיכוי שאדם או עסק יחזירו את חובותיהם.

מה עושים במקרה בו הבנק דוחה בקשה להלוואה?

במקרה שהבנק דחה בקשת הלוואה, תמיד תוכלו להגיש בקשה להלוואה נוספת ממוסד פיננסי אחר, לרבות בנקים אחרים וגורמים חוץ בנקאיים כמו חברות ביטוח, חברות הלוואות פרטיות, בתי השקעות שעוסקים בהלוואות ועוד. אתם יכולים גם לשקול להגיש בקשה להלוואה אישית (לא על שם העסק), מה שעשוי לשפר את הסיכויים שלכם לקבלת ההלוואה.

מעבר לכך, תוכלו גם לנסות לשנות את החלטת הבנק לדחות את בקשת ההלוואה שלכם. בעזרת חברות פרטיות כמו המרכז הישראלי לפיננסים. המומחים שלנו ינתחו את הסיבות לדחיית הבקשה שלכם, ייעצו לכם איך לתקן את הבעיות שנציגי הבנקים הצביעו עליהם, ולחתור לאישור הבקשה לאשראי.

אז אם הגשתם בקשת אשראי לעסקים והיא נדחתה, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום לקבלת סיוע במהירות וביעילות.