אודות המרכז הישראלי לפיננסים

המרכז הישראלי לפיננסים היא חברה הנשענת על תשוקתו של אביחי חדד, מנכ"ל החברה, לתרגם את הידע והניסיון שהוא צבר במהלך 15 שנים במערכת הבנקאית, לטובת מסורבי משכנתאות ולטובת הציבור.

ככל שהמאבק התמידי על דיור בר השגה מתמשך והמלחמה בעלויות המחייה רק הולכת וגוברת עם השנים, יותר ויותר אנשים מוצאים עצמם מסורבי משכנתאות. וכאשר אתם מסורבים לקבל משכנתא, עשויות להיות לכך אי אלו סיבות מגוונות המובילות להשלכות שונות.

אביחי חדד, מנכ"ל המרכז הישראלי לפיננסים, משלב בין השכלתו בתחום הפיננסים, לידע והניסיון רב השנים שצבר כמומחה משכנתאות - בכדי לסייע למסורבים משכנתאות.
בין אם הסיבה לסירוב המשכנתא היא כזאת או אחרת, לחברה 95% אחוזי הצלחה במהלך השנים.

החזון העסקי והשקפת המרכז הישראלי לפיננסים

אביחי חדד חרט על דגל המרכז הישראלי לפיננסים את ערכי מתן השירות בהתאמה אישית, כמו גם התייחסות לכל תיק כאילו אביחי בעצמו הוא הנושא בתשלומים בסופו של התהליך.
בתוך כך, חברת המרכז הישראלי לפיננסים אינה מחויבת לאיש ולדבר מלבד טובת לקוחותיה.

כחברה הכי גדולה בארץ למתן פתרונות למסורבי משכנתא, המרכז הישראלי לפיננסים משקיע משאבים רבים במתן יחס אישי ואכפתי לכל לקוח ולקוחה.
אנו חותרים באופן תמידי לשיפור הסיכויים לקבלת המשכנתא של הלקוחות שלנו, תוך שאנו מקפידים על ליווי מקצועי גם לאחר סיום התהליך.

המרכז הישראלי לפיננסים
צוות המרכז הישראלי לפיננסים

צוות המרכז הישראלי לפיננסים

באמצעות צוות היועצים המקצועיים של המרכז הישראלי לפיננסים, אנו דואגים לצייד את הלקוחות שלנו בכלים כמו ידע, בניסיון של שנים, בקשרים מקצועיים וכן ביכולת מיקוח מול הבנקים.
לא משנה מה הסיבה לכך שסורבתם לקבל משכנתא, אנחנו נעשה הכול כדי לאשר אותה מול הבנק שלכם.

בין אם אתם אנשים פרטיים, בעלי עסקים, יזמים המעוניינים לקחת משכנתא או בעלי משפחות, המרכז הישראלי לפיננסים ומשכנתאות נמצאת כאן בשבילכם.
אנו נייצג את האינטרסים שלכם מול הבנקים וגורמי האשראי, נלווה אתכם בקבלת אישור המשכנתא, נבטיח שאתם יודעים על מה אתם חותמים ונאפשר לכם ליהנות מכניסה למען החדש שלכם בסופו של תהליך.

אביחי חדד

מנכ"ל ובעלים

רחלי כהן

יועצת משכנתאות

שילת חדד

יועצת משכנתאות

שילת חדד

ניהול פיננסי

ורד כהן

מנהלת אדמיניסטרטיבית
מתוך דף הפייסבוק

לקוחות ממליצים עלינו

סיפורי הצלחה

זקוקים לאחד מהשירותים שאנו מספקים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ מקצועית – חינם